Uitslagen seizoen 2019-2020

Op deze pagina komen de uitslagen van alle wedstrijden van de teams van EZRC Oemoemenoe. Benieuwd naar hoe bijvoorbeeld een Ereklasse wedstrijd is verlopen? Klik dan hier voor de wedstrijdverslagen van alle teams.

Weekend 9 & 10 november 2019

  • Heren 2: Rotterdamse Studenten RC- Oemoemenoe/Tovaal 2 (0-90)
  • Colts: Tovaal/Oemoemenoe CO1 – RCT/Vets CO 1 (15-64)
  • Junioren: RRC Bekaro JU1 – Oemoemenoe JU1 (56-24)
  • Cubs: Dukes CU1 – Oemoemenoe CU1 (77-0)


Weekend 2 & 3 november 2019

  • Heren 2: Oemoemenoe/Tovaal 2 – DSR- C 2 (29-49)

Weekend 26 & 27 oktober 2019

  • Ereklasse: EZRC Oemoemenoe 1 – RC Hookers 1 (19-28)
  • Colts: Oysers/Ducks CO1 Tovaal/Oemoemenoe CO1 (33-24)
  • Junioren: Oemoemenoe JU1 – RC Tovaal JU1 (83-24)
  • Cubs: Oemoemenoe CU1 – RRC CU 1 (17-44)

Weekend 19 & 20 oktober 2019

  • Ereklasse: EZRC Oemoemenoe 1 – Amstelveense RC 1 (20-16)
  • Heren 2: DSR-C 2 – Oemoemenoe/Tovaal 2 (26-49)
  • Dames: Oemoemenoe/Tovaal D1 – RC Hookers/Bees 1 (52-5)
  • Colts: Tovaal/Oemoemenoe CO 1 – Delft /Voorburg CO 1 (31-57)

Weekend: 12 & 13 oktober 2019

  • Ereklasse: RC Waterland – EZRC Oemoemenoe (14-42);
  • Heren 2: Oemoemenoe 2 – RC Delft (86-0);
  • Dames: Oemoemenoe D1 – RC Delft D2 (93-5)
  • Junioren: RED JU 1 – Oemoemenoe JU 1 (19-55);
  • Cubs: RC Octopus CU 1 – Oemoemenoe CU 1 (74-5).

Weekend: 28 & 29 september 2019

  • Heren 2: Batavieren 1 – Oemoemenoe/Tovaal 2 (10-75)
  • Dames: REL/RCC Bekaro dames – Oemoemenoe/Tovaal D1 (25-5)
  • Colts: Tovaal/Oemoemenoe CO 1 – Waterweg Warriors CO 1 (34-39)
  • Junioren: Bokkerijders RRFC JU 1 – Oemoemenoe JU 1 (5-59)
  • Cubs: RC Delft CU 1 – Oemoemenoe CU 1 (12-27)

Weekend: 21 & 22 september 2019

  • Ereklasse: ASRV Ascrum – EZRC Oemoemenoe 1 (50-7)
  • Heren 2: Oemoemenoe/Tovaal 2 – LSRG 2 (78-7)
  • Dames: Oemoemenoe/Tovaal D1 – Dukes/Octopus/Wally/Bulls 2 (119-0)
  • Junioren: Oemoemenoe JU1 – Haagsche RC JU2 (46-34)
  • Cubs: Oemoemenoe CU 1 – RC Tilburg CU 1 (0-93)

Weekend: 14 & 15 september 2019

  • Ereklasse: EZRC Oemoemenoe 1 – RFC Oisterwijk Oysters (29-36)
  • Heren 2: RFC Haarlem 2 – CL Oemoemenoe/Tovaal 2 (28-35)